Bezplatne oprogramowanie dla firm

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zdać uwagę na plan ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to klasyczne narzędzie dla małych i niewielkich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr natomiast płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program tenże pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgody z ustawą o rachunkowości. Dotyczy to z faktu iż istnieje on na bieżąco aktualizowany z aktualnymi przepisami. Oprócz tego odpowiedzialne są w nim swoistego rodzaju urządzenia do informowania i analiz oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można zarobić nie tylko dostęp do jego oryginalnych i zaawansowanych funkcji, lecz i do pomocy technicznej, która pomaga rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań dopasowanych do danej dziedziny i firmy. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych działów a wszystkiej firmy, ale i przydać się w pośredni wyjście do zwiększenia jej wyników.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online czy także z 60-dniowego dema offline. Istnieje zatem niezmiernie ważne, ponieważ dzięki temuż potężna przyjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w określonej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma z niego już ponad 60000 firm z wielu branż, co jest oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób mających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.