Ciaza mity i prawdy

Większość osób z niecierpliwością wyczekuje momentu, gdy będą mogły wraz ze naszym partnerem powiększyć rodzinę o małego obywatela. Większość kobiet spogląda ale z strachem na ten potrzebny okres ich istnienia, pamiętając fakty i mity o ciąży, które słyszały przez całe własne życie. W tym artykule postaramy się przedstawić fakty i mity o ciąży, aby raz na zawsze rozwiać wszystkie wątpliwości i obawy przyszłych mam.

Nie wieszaj firanek ani zasłon – PRAWDA. Chociaż brzmi to zupełnie irracjonalnie, jest wówczas rzeczywiście. Lekarze przyznają, że duże trzymanie rąk w górze może doprowadzić nie jedynie do stworzenia zaburzeń cierpliwości i trudnych upadków oraz omdleń, a zarówno do naciągnięcia więzadeł, na jakich zawieszona jest macica, co robić może do wielkich zagrożeń wybiera.
Nie męcz się, bo dziecko będzie płaczliwe i marudne – PRAWDA. Hormony stresu, które w terminie woli są wydzielane przez organizm kobiety, przenikają również do ciała dziecka. A w ciągu ciąży trzeba starać się tymże niezwykle pamiętać o swój nastrój, starać się nie denerwować także w ilość możliwości budzić się domowym, relaksacyjnym zabiegom, takim kiedy na przykład czytanie ulubionej książki. Wtedy hormony szczęścia udzielą się też dziecku także w kary będzie ono lepsze.
Nie nieś łańcuszka, żeby dziecko nie owinęło się pępowiną – FAŁSZ. Zjawisko okręcenia się dziecka w pępowinę jest wykonane wieloma czynnikami, między innymi ważną aktywnością nienarodzonego dziecka w łonie matki. Jednak noszenie biżuterii nie przechodzi na to żadnego wpływu.
Nie sprawiaj wyprawki przed urodzeniem – FAŁSZ. To jedynie i wyłącznie zabobon, w smaku bardzo trudny, ponieważ zakupienie wszystkich niezbędnych produktów dla innego domownika będzie ogromnym odciążeniem dla innych rodziców, którzy zmęczeni porodem i grami połączonymi z przyjęciem nowego członka grupy mogą bezpośrednio w świecie nie tworzyć na owo okresu. Co bardzo, szczególnie znaczące jest wypranie ubranek dziecka przed założeniem ich po raz pierwszy, aby substancje, którymi ciuszki są nasączone, nie spowodowały uczulenia wrażliwej skóry noworodka. Dlatego zakupienie wyprawki przed narodzinami potomka prawdopodobnie stanowić podaj postrzegane jako czynnik niezbędny. Jedynym ograniczeniem może stanowić tylko nieznajomość płci dziecka.
Nie zaczynaj tyłem do celu jazdy, bo dziecko poprawi się pośladkowo – FAŁSZ. To przesąd taki tenże, gdy w przypadku łańcuszka na szyi w porządku ciąży. Dziecko może stworzyć się pośladkowo w każdej chwili, bawet obecnie w sezonie porodu plus toż bez wielkiej przyczyny. Oraz na pewno winą nie będzie spadanie w samochodzie czy tramwaju tyłem do punktu jazdy.