Dla kogo przeznaczone sa tanie kasy fiskalne

Wiele osób wychodzi z założenia, że to co jest tanie niekoniecznie może być dobre. Tak więc jakość zależy od ceny. Jest w tym trochę prawdy. Wiadomo, że jeżeli chcemy otrzymać produkt o większej funkcjonalności, lepszej jakości to zazwyczaj musimy za niego zapłacić trochę więcej.

http://erp.polkas.pl/system-crm-dla-firm/Oprogramowanie CRM dla firm | Systemy ERP | POLKAS

Jak to ma się jednak do kas fiskalnych? I dla kogo przeznaczone są tańsze kasy fiskalne ? Wiadomo, że gdyby nie było na nie zbytu to produkcja zostałaby wycofana.
Tanie kasy fiskalne to takie podstawowe, często średnich rozmiarów, o ograniczonym zakresie funkcji. W pierwszym wrażeniu nie wydają się zbytnio interesujące, jednak są przypadki osób dla których bardziej opłaca się zakupić własnie te podstawowe kasy niż specjalistyczny sprzęt. Przede wszystkim są dobrym sposobem na rozpoczęcie działalności. Nie kosztują dużo, więc nie powiększą znacznie kosztów rozpoczęcia działalności. Wiadomo, że każda osoba która dopiero otwiera własną działalność musi liczyć się z kosztami. Oprócz tego, ponieważ nie posiadają skomplikowanych funkcji są proste w obsłudze. Nie wymagają więc studiowania każdej kartki instrukcji. Często w ich obsłudze można sobie poradzić bez jakiegokolwiek korzystania z takiego pomocnika jak instrukcja. Jest to więc oszczędzenie czasu. Atutem jest to, że nie zajmują dużo miejsca jak np. te komputerowe, do których potrzebny jest również monitor, komputer i drukarka fiskalna. Nadają się więc do miejsc o ograniczonej powierzchni użytkowej. Wiadomo, że nie są tak małe jak np. przenośne kasy fiskalne, ale również nie zajmują dużo miejsca. Są idealne dla osób, które nie prowadzą rozbudowanej sieci sprzedaży i nie potrzebują sprzętu, który musi być w stanie pomieścić bardzo dużo informacji. Są dla osób których oferty towarów i usług nie są zróżnicowane. Wiadomo, że nie posiadają jakiś dodatkowych funkcji, jednak po co wydawać dodatkowe pieniądze na lepszy sprzęt, skoro w danej działalności nie jest on po prostu potrzebny a dodatkowe funkcje które by posiadał nie będą używane. Tak więc wiadomo, że za lepsze rzeczy należy zapłacić więcej, jednak niekoniecznie są one potrzebne. Wiele sklepów posiada rozbudowaną ofertą jak kasy fiskalne kraków najtaniej. Z pewnością coś znajdziemy tam odpowiedniego do naszej branży.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl