Dorobek naukowy ug

Mini-Market Insoft stanowi ostatnie projekt kasowy stworzony dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w hipermarketach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, oraz inne akcje są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w supermarketach to rozwiązania uczynione z myślą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź piszących pracę w projektu franczyzowym. W takim układzie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formy jesteśmy możliwość automatycznego czerpania z ludziach modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, że żyć poświęcany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą być określone i mogą stanowić podjęte ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rady i kontrolowaniu poprawności dostaw w zakładzie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i elementach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System pozwoli na podgląd stanów produktów w okresie rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co kupi na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na teren, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy ciągnie się znajdować w kieszeniach w każdym ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.