Ekran dotykowy do tabletu manta

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na bliską i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo przystępny sposób na placu gastronomicznym cieszy się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w praktyki kelnerom zaś tymże samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych oraz czasochłonnych szkoleń, oraz niezwykle naturalna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z grubą ofertą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie chociaż w niewielkim, pojedynczym lokalu, a ponadto w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom oraz modułom GASTRO POS jest niezmiernie podatnym systemem, jaki zyskamy na placu. W zależności od profilu lokalu, czy jest toż bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najzdrowsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy kiedy również zysku jaki generuje. W relacji od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, żebym był on dostosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest kontakt do wszelkich opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z planami hotelowymi i akcesoriami do działań specjalnych.