Erp optima forum

Comarch ERP Optima to międzynarodowa aplikacja, pozwalająca wszystkiej firmie na zachowanie całej księgowości, a dzięki dużym aktualizacjom jest wszystek czas dopasowana do najróżniejszych wzorów.
W oprogramowaniu spotyka się Księga Podatkowa, zawierająca Księgę Przychodów i Rozchodów, umożliwiająca inwentaryzację (spis z natury), rozliczenie ewidencji przebiegu pojazdu, a i sporządzenie umowy i e-deklaracji.

Ponadto Comarch księgowość to zarówno Księga Handlowa. Element ten mówi za takie akcji jak napisanie wielopoziomowego planu kont, planowanie okresu obrachunkowego, obliczanie PIT-36, PIT-36L, CIT-8, generowanie automatycznych różnic kursowych i kompensat podczas rozliczeń czy tworzenie zdjęć na bazie podawanych przez klienta parametrów.
Pomyślano również o ewidencji środków trwałych. Odpowiedni moduł zapewnia takie akcje jak naliczanie odpisów amortyzacyjnych dla środków mocnych i zalety niematerialnych, stosowanie trzech innych form amortyzacji (liniowa, jednorazowa lub degresywna). Znajdują się tu również duże funkcje dotyczące automatycznego ewidencjonowania wyposażenia, a oraz możliwość przypisywania osób odpowiedzialnych za jedne jego składniki.
Oprogramowanie Comarch księgowość to miłe rozwiązanie gwoli wszystkiej firmy, jaka nie chce zatrudniać osobnej księgowości. Aplikacja istnieje w sumy zautomatyzowana, to wystarczy jedynie włożyć do niej oddane, aby wszystkimi wyliczeniami zainteresowało się oprogramowanie. Gwarantuje więc nie tylko wygodę, lecz także oszczędność kosztów.
ERP Optima można przetestować dzięki możliwości demonstracyjnej. Istnieją dwie metody na wejście w jej bycie. Pierwsza – zamówienie oprogramowania na płycie CD. Druga – pobranie pliku instalacyjnego z internetu. W obu przypadkach należy udać się na stronę producenta i spełnić trafiający na niej formularz. Które jest ograniczenia w układzie do dużej wersji? Poza ograniczeniem czasowym – żadnych. Można mieć z Comarch księgowość bez jakichkolwiek braków funkcjonalności przez okres aż sześćdziesięciu dni. Istnieje obecne stopień odpowiedni do przetestowania w praktyce wszystkich jej wartości. Dopiero po ostatnim okresie można zdecydować, czy weźmie się licencję na dalsze używanie, lub też zrezygnuje. Istnieje to czyste rozwiązanie, zezwalające na bezpłatne sprawdzenie, czy o wydać pieniądze.