Komputer w pracy magazyniera

W swej możliwości wydobywają się jedynie bogate oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona pracy i funkcjonalność obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i stały wzrost w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także specjalistyczne i znacznie oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o jakimś rozmiarze a pełnymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i umieszczają je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dopasowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym urządzeniem do czynienia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te używane są przy zasysaniu większych kwocie suchego materiału z pełnych przestrzenie. Zostały stworzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zabieramy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszystkich gałęziach przemysłu. Myślimy i pracujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.