Komputerowy program uzytkowy

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zużywany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova leży na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z dostępnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to aktywność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozdzielanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania potrafi żyć w wszelkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w praktyki i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z propozycją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest wykorzystywana w strukturze opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Optymalne rozwiązanie dla młodych oraz małych firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest realizowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest skłonny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które powoduje, że Partnerzy i Mężczyźni otrzymują najwyższą energię w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".