Krajalnica alexis

Krajalnica maga 612p to dobre akcesorium do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre materiały i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na życie jej w przejrzystości i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i łatwa, dzięki czemu drugi pracownik że zostać szybko zastosowany w różne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i średnie do przeprowadzenia w konkretnym okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować oraz nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach jak również małych zakładach, gdzie przerób wyników jest na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są te części zamienne w małych cenach. Urządzenie tworzy się z wielu czynników, jakie potrafią zostać nazwane w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.