Krajalnica tarczowa

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i wieloletnie doświadczenie, jakie z pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde jak również lekkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie podejmuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasy Krajalnica została spowodowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz pracę maszyny. Produkty z jakich zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie planują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały zrobione z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica jest zarówno zaopatrzona w specjalną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy uważa się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.