Krajalnice bizerba

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: doskonała sytuacja oraz swoja cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przygotowana przez rodzimego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest dosyć dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to efekt, przeznaczony do krojenia przede każdym innego sposobie wędlin i ciała, jednakże z przeznaczeniem prawdopodobnie istnieć traktowany jeszcze do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest błyskawiczna i niezwykle precyzyjna, a branie jej - w cali bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zabezpieczone i skończone z naprawdę trwałych, dostępnych w oczyszczaniu oraz ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek moment tego dania, jaki zamierza wszą styczność z żywnością, jest stworzony z elementów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz był tegoż problemu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią artykuły do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do tego, by znów leczyło "jak nowe".