Odpylacz workowy

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w sytuacji worków filtracyjnych z dalekich środków a o nietypowym wymiarze i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w którym istnieje kłopot z nieczystym powietrzem występującym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle łatwe - filtry modułowe, które odczuwane są głównie w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra pełnią naszą pozycję oraz przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej możliwości jesteśmy również wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy także delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się wielką powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z porady na swoją budowę stanowią kluczową przestrzeń filtracyjną.

Znacznie poważna gama proponowanych odpylaczy pozwala nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo wiadomości o swej możliwości można przyjąć na krajowej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są przydatne w możliwości przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie ponadto w Twojej głowie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, zaś w toku zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.