Odpylanie i odpylacze chomikuj

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w istocie worków filtracyjnych z drugich środków a o nietypowym wymiarze i różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w dowolnej gałęzi przemysłu, w którym istnieje problem z złym powietrzem zachodzącym w procesie przemysłowym.

Niezwykle ciekawe - filtry modułowe, które używane są głównie w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dużo pełnią naszą funkcję również przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej możliwości posiadamy także wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do starych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z pomocy na prostą sieć są szeroką przestrzeń filtracyjną.

kotleciarka

Bardzo silna gama proponowanych odpylaczy zapewnia nam dobry dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej wiadomości o naszej możliwości można osiągnąć na własnej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są widoczne w klas przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do nauczenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie więcej w Twojej jednostce zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, a w toku zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.