Optima pelna ksiegowosc instrukcja

Optima to kategoria programów zintegrowanych ze sobą. Pracują łącząc się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo alternatywie dla maluchach oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przechodzących w spółce. Samym z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Moduł ten poświęcony stanowi dla firm usługowych. W jasny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do znanych jest możliwy z stanu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej bazy informacji ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w obrębie samej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwoli na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus kupi na pozyskanie pełnej wiedz o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem podających je zalet. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał i z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest otwarta, pomaga w obecnym zamieszczona instrukcja obsługi. W ciemny i łatwy sposób kieruje punkt po punkcie do zrealizowania instalacji.