Plan finansowy na 2015

Comarch ERP Optima to znacznie uznany w Polsce program stworzony dla słabszych oraz popularniejszych korporacji z każdej dziedzinie. Dzięki wbudowanym wyjściom jest chętnie wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a też doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z dalekich dziedzinie i kwartałów rynku, takich jak: handel także pomoce, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie posiada jedynie pozytywne, a oto kilka z nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która stanowi właścicielem firmy NeoNail jest wiodącą międzynarodową marką z części stylizacji i pielęgnacji paznokci. Z powodu jej panowania są blisko konsumentów, oferując im specjalne i oryginalne produkty. Biorąc w bezpośredniej branży program Comarch Optima twierdzą, że każde transakcje rodzą się przebiegać sprawniej.

Printemps jest wcale znaną siecią dużych sklepów, które pasjonują się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, towarów eleganckich i najmocniejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, biznesy w Caen, Tours i Breście zachowały w rękach firmy Comarch zadanie przebudowy naszego systemu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej spisuje się w potrzeby i wyglądania firmy Printemps plus będzie stale przy niej w innych etapach rozwoju.

Oferta spółki Kontri.pl to świetny asortyment bielizny, jak też odzieży i produktów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet stosowanych stanowi w tryb automatyczny, a samymi osobami, które zajmują udział w realizacji zlecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to klasa z Włoch oferująca odzież dla osób i mężczyzn. Wraz z bardzo szybkim rozwojem sieci, firma rozpoczęła poszukiwania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Postawili na pomysł Comarch Optima.