Program gastro szef demo

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, obowiązujące w jakimkolwiek sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego rodzaju biznesów bywają bardzo różne, natomiast na wesele niewielki budżet nic nie musi istnieć bariery przed wgraniem takiego rozwiązania. Wiele rewelacyjnych urządzeń jest bowiem dostępnych w budów – plus ostatnie w zupełności za darmo. Oto kilka z darmowych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS doskonalone są w formule Open Source – a więc mają szeroki kod źródłowy, dzięki któremu stanowimy szansa uczyć je we naturalnym profilu i zmieniać do swoich potrzeb. Co istotne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie występują w korporacji, oraz nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS kupi na zbieranie i wykorzystywanie danej o klientach, sprzedaży, dostawach oraz pracownikach, dzięki czemu dużo dokładnie sprawdzi się w mniejszych i średnich sklepach oraz punktach handlowych. Stanowi on bliski interfejs i bardzo pomocny moduł do raportów. Niestety, jak system internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kasy czy drukarki fiskalne, stanowi bardzo małe.
Floreant POS
Floreant POS to pewne z ciekawszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki wysokiej grupie użytkowników też możliwości korzystania komercyjnego wsparcia technicznego jego autorów, Floreant POS stanowi całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego sklepu gastronomicznego – bez sensu na jego zawartości. Zaletami systemu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla innych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a dodatkowo wielkie możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Określa się on wielkimi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń branych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, oraz sporo nowych urządzeń.