Program ksiegowy madar

http://erp.polkas.pl/erp-produkcja/

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, pracujące w towarzystwu Windows, są bardzo skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Są też firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w kolejne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania i szanse w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Idzie na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem programu jest moduł Płace. Zapewnia on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten daje również na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno zatem być niezwykle udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może skupiać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, jakie z różnorakich powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupy klasycznej.