Program ksiegowy optima cena

System erp to inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Wykorzystując systemy informatyczne wspomaga wszystkie poziomy zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy ERP są następcą systemów MRP II. Erp liczą się na modułowe i zintegrowane. Ważnym elementem poszczególnych składników jest zgodna podstawa danych. Moduły te zajmują następujących obszarów: magazynowanie, planowanie produkcji, księgowość, zaopatrzenie, sprzedaż, płace, kadry, śledzenie realizowanych dostaw. Planem uczestniczącym w oparciu o system erp jest Optima. W wyjątkowy sposób wiąże ze sobą poszczególne procesy funkcjonujące w korporacji. Moduły widoczne są w kolejnych kategoriach:

– Optima Handel pozwala działowi logistyki na korzystanie z nauce z poziomu działu magazynu (kartoteki, stan magazynu, dostępna powierzchnia) i działu produkcyjnego śledząc zapotrzebowanie materiałowe. Pozwoli na żądanie magazynem i wydawanie dokumentów handlowych i magazynowych jak przyjęcia zewnętrzne, wewnętrzne. W gwałtowny sposób umożliwia inwentaryzację dostępnych towarów,
– Optima Płace i Kadry Plus zalecane jest nieznacznym oraz małym firmom, dzięki regularnym aktualizacjom prawnym, pozwoli na wykonywanie rachunków razem z obowiązującymi ustawami. Moduł umożliwia generowanie licznych dokumentów, jak zestawienia urlopowe, ewidencje, wykresy, umowy i dodatki do umów. Pozwala dokonywać kosmetyki do list płacowych, rozliczać wszystkie typy umów cywilno prawnych i sporządzanie informacji dla PFRON,
– ERP Optima moduł Biuro Rachunkowe przeznaczone jest osobom prowadzącym biura rachunkowe. Oprogramowanie przyczynia się do usprawnienia prac biur rachunkowych, doradców podatkowych. Moduł rachunkowy istnieje w cali zintegrowany z planem Comarch ERP Optima.

Zastosowane systemy erp serwis są elastyczne, ich mienie upraszczają procedury ważne w spółce, pozwalają na zachowanie czasu, minimalizują prawdopodobieństwo pomyłek. W końcu bliższego poznania się z działaniem danego programu warto wziąć wersję demo dostępną na karcie internetowej.