Program lojalnosciowy firma

http://art-bike.pl/erppolkas/comarch-erp-optima/kadry-i-place-plus/Comarch ERP Optima Płace i Kadry Plus | Systemy ERP | POLKAS

Program symfonia handel stosowany stanowi w sprzedaży. Najczęściej traktowany istnieje w słabych oraz średnich firmach. Program wykorzystuje się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Kupi na wykonywanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współpracuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze części programuProgram daje w dwóch wersjach: sprzedaż (bez obsługi magazynu, sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu. Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a dodatkowo współpracuje z bankami. Symfonia handel wykorzystywany stanowi w innego rodzaju firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie zezwala na działanie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy przeznaczyć rodzaj oraz termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego uwagi możemy być raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i trwania dostaw.

Program idzie na pewne przeprowadzanie inwentaryzacji. Dostępna jest również funkcja przyśpieszonego wystawiania dokumentów i materiałów powiązanych. Oprogramowanie umożliwia pracę z bazą kontrahentów. Pracownik ma nadzieję rozwijania i edycję bazy kontrahentów. Kontrahenci potrafią być szukani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia posiada prosty interfejs (wygląda ładnie oraz stanowi dostępny w obsłudze. Dzięki temu produkcja z systemem jest szybka i pewna. Program symfonia handel pewno stanowić łączony w nazwach, jakie nie są nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Dużym atutem programu symfonia handel jest bliska nauka systemu. Program nie wymaga specjalnych szkoleń i kursów.