Rozwoj firmy dofinansowanie 2015

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój biznes w kajecie. W współczesnym jednym, w którym wykonywałeś ewidencje sprzedaży. A jego sklep nie był tylko towarów i materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z poradą przychodzi firma Comarch, sam z najgrubszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku oraz proponowany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów oraz owoców. Pokazuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a razem mają doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla niektórych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz maksymalnych stanów, ustawiać miejsca dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To zapewne dodatki, do pierwszego zadania, jakim jest przekazywanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, wydawane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.