Sklep miesny zerniki wroclawskie godziny otwarcia

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź również sklepu poruszającego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zachęcają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Są obecne ręczne krajalnice grawitacyjne, które stały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także urządzona jest w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest daleko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na konkretne kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Idealnie przydaje się do cięcia takich tworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Jednak w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a również możliwość zapisu sposobu ich zbierania w organizacji programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego materiału do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została uczyniona z najdoskonalszej klas produktów, a bezpośrednio z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na usprawnienie rzeczy do właściwego produktu. Dodatkowo urządzona istnieje w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.