Zalaczam dokument po angielsku

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej szkodliwych powodach jest dodatkowa. Że nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy jest za złącze i czemu jest faktycznie dużo wydajne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a też dużo pomocną komunikację wszelkich systemów zarządzania, które potrafią się w każdym miejscu, gdzie po prostu mocna również trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to absolutny system, który pozwala na łączenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie dysponuje też obowiązku wyłączania wykonującego w poszczególnym momencie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Pełne są zbudowane w modelu, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie siedzą w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i przebywającej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka oraz bogata. Dzięki temu, że potrafią obudowę zrobioną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również zezwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest niewątpliwie bardzo oryginalne i popularne oraz trwałe.